Szukaj

Dalmierz laserowy Disto X310
lokalizatory dalmierze drogomierze
Dalmierz laserowy Leica DISTO X310 to jedyny dalmierz laserowy, który jest całkowicie zabezpieczony przed oddziaływaniem wody oraz pyłu zgodnie z normą IP65. Ponadto urządzenie przetestowano na okoliczność upadków z wysokości do 2 m.
Dalmierz laserowy Leica DISTO D510
lokalizatory dalmierze drogomierze
Unikalne połączenie cyfrowego celownika i czujnika pochylenia 360° umożliwia wykonywanie pomiarów, które nie są możliwe w przypadku konwencjonalnych dalmierzy laserowych.
Dalmierz GLM 50 Professional
lokalizatory dalmierze drogomierze
Łatwa obsługa dzięki intuicyjnej klawiaturze. Optymalny rezultat pracy z uwagi na wysoką dokładność pomiarową. Solidna konstrukcja i klasa ochrony IP 54 umożliwiają stosowanie urządzenia w warunkach budowlanych. Wysoka dokładność pomiarowa: ± 1,5 mm.
Dalmierz GLM 80 Professional
lokalizatory dalmierze drogomierze
Nowa funkcjonalność dzięki czujnikowi nachylenia 360°. Precyzyjna i łatwa obsługa dzięki automatycznie obracającemu się i podświetlanemu wyświetlaczowi. Automatyczne zapisywanie ostatnich 20 wyników. Ładowanie akumulatora za pomocą standardowego złącza Micro-USB.
Dalmierz GLM 150 Professional
lokalizatory dalmierze drogomierze
Nowe funkcje, np. pomiar odległości cząstkowej, obliczanie wysokości i pomiar pochylenia dachu. Pomiary z dokładnością do jednego milimetra: powierzchnie, kubatury i długości w zasięgu do 150 m. Pamięć ostatnich 30 pomiarów.
Dalmierz GLM 250 VF Professional
lokalizatory dalmierze drogomierze
Idealny do pracy na zewnątrz: zintegrowany celownik optyczny zapewnia optymalną widoczność punktu laserowego, nawet przy odległości dochodzącej do 250 m. Ochrona przed pyłem i wodą IP 54.
© 2019 TESTERON, Wykonanie: ADVIS