Szukaj

Telefon monterski Compact DSP
lokalizatory dalmierze drogomierze
Mikro-telefon Compact DSP jest tanim telefonem monterskim, wyposażonym w wybieranie tonowe i impulsowe, funkcje FLASH, MUTE, testowanie polaryzacji linii, powtórzenie ostatnio wybieranego numeru.
Telefon monterski ALERT 340
lokalizatory dalmierze drogomierze
Aparat monterski Alert 340 jest wykonany z odpornego na udary tworzywa. Wytrzymuje upadki z wysokości kilku metrów na podłoże betonowe. Obudowa jest wodoszczelna (IP67), co umożliwia pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.
Telefon monterski DigiAlert 350
lokalizatory dalmierze drogomierze
Profesjonalny telefon monterski wyposażony w opcję głośnego monitorowania, wybieranie dekadowe i DTMF, 10 komórek pamięci, powtarzanie wybierania ostatniego numeru, testowanie polaryzacji linii oraz FLASH.
Telefon monterski DigiAlert 361
lokalizatory dalmierze drogomierze
DigAlert 361 umożliwia pracę w trybie głośnomówiącym, pozwalając monterowi na prowadzenie rozmów z odległości kilku metrów od telefonu. Posiada wybieranie dekadowe i DTMF, ma dostępne 10 komórek pamięci, powtarzanie wybierania ostatniego numeru, testowanie polaryzacji linii oraz FLASH.
Telefon monterski TM 500
lokalizatory dalmierze drogomierze
Telefon monterski TM-500 Tele-Mate jest przeznaczony dla monterów zajmujących się budową, konserwacją i naprawą linii telefonicznych. TM-500 oferuje pożyteczne funkcje i właściwości takie, jak wysokoimpedancyjne monitorowanie, zabezpieczenie usług DSL, bezpośrednie zasilanie z linii.
Telefon monterski TM 700
lokalizatory dalmierze drogomierze
Kompatybilny z DSL w obu trybach Monitor i Talk, TM-700 umożliwia na swoim ekranie LCD odczytywanie polaryzacji, napięcia, natężenia prądu i częstotliwości sygnału dzwonienia łatwiej niż kiedykolwiek.
© 2019 TESTERON, Wykonanie: ADVIS