Szukaj

Firma TESTERON powstała w roku 2005 jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe w branży sprzętu kontrolno-pomiarowego przeznaczonego dla służb telekomunikacji oraz wszystkich tych, które instalują i konserwują połączenia kablowe. Podstawowym produktem oferowanym przez TESTERON na rynek polski był przez lata profesjonalny sprzęt do identyfikacji par telefonicznych i żył kablowych, testowania linii telekomunikacyjnych przy użyciu mikrotelefonów monterskich oraz testowania i certyfikacji sieci LAN produkcji amerykańskiej firmy Test-Um Inc. – światowego lidera w tej branży.

Od roku 2009 TESTERON rozpoczął poszukiwania nowych rynków „do zagospodarowania” i zaczął powiększać swoją ofertę handlową o nowe produkty i usługi od różnych dostawców z całego świata. Podstawowym kierunkiem adresowania bieżącej oferty są dla nas firmy związane z różnego rodzaju sieciami instalacji podziemnych oraz kablowych sieci strukturalnych i automatyki.

Obecnie oferujemy różnego rodzaju urządzenia dla firm zajmujących się budową, konserwacją i utrzymaniem ruchu:

  • sieci kabli telekomunikacyjnych
  • sieci kabli strukturalnych i automatyki
  • sieci kabli energetycznych
  • sieci instalacji ciepłowniczych
  • sieci wodociągowych
  • sieci kanalizacyjnych
  • sieci gazowych

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje prosty sprzęt do lokalizacji uzbrojenia podziemnego w celu uniknięcia kolizji przy prowadzeniu wszelkich prac wykopowych, sprzęt do precyzyjnej lokalizacji tras przebiegu sieci podziemnych, sprzęt do lokalziacji uszkodzeń kabli oraz systemy kamer do inspekcji telewizyjnej wszelkich instalacji rurowych od niewielkich średnic do przeglądu różnych miejsc trudnodostępnych dla oceny wzrokowej takich jak systemy wentylacyjne czy systemy odkurzaczy centralnych, aż po tradycyjne sieci wodociągowe i kanalizacyjne. W branżach tych dysponujemy dużą różnorodnością produktów od wielu uznanych światowych producentów.

Unikalnym produktem oferowanym przez TESTERON jest system Atlantis INSPECTOR umożliwiający automatyzację procedur ewidencjonowania obiektów sieciowych, np. hydrantów, w oparciu o specjalistyczny software instalowany na PC oraz mobilnym odbiorniku GPS.

Odbiorcy indywidualni znajdą w ofercie TESTERON również coś dla siebie. W tym segmencie oferujemy różnorodne urządzenia do diagnostyki i przeglądu różnego rodzaju instalacji domowych. Szczególnie polecamy duży wybór tanich mini-kamer inspekcyjnych do zapychających się rur wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnych odkurzaczy oraz popularne hobbystyczne wykrywacze metali.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

© 2019 TESTERON, Wykonanie: ADVIS